presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për SOT (3 maj, e martë)

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për SOT (3 maj, e martë)
 
Në orën 14:00, presidenti Thaçi pret në takim rektorin e Universitetit të Prizrenit, Ramë Vataj. (Pamje dhe deklarata për mediat.)
 
Vendi: Kabineti i Presidentit
 
***

Në orën 19:00, me rastin e Ditës Botërore të Lirisë së Shtypit, presidenti Thaçi organizon pritje për përfaqësuesit e medieve.
 
Vendi: Hoteli Sirius
 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.