presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Thaçi për sot, 29 prill

Agjenda e Presidentit Thaçi për sot, 29 prillPresidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi merr pjesë në Akademinë përkujtimore me rastin e 17-vjetorit të rënies së Komandantit Ilaz Kodra (ora: 14:00;  Vendi: Teatri Kombëtar ) Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi do ta përcjell finalen e Kupës së Kosovës në Hendboll dhe merr pjesë në ceremoninë e ndarjes së medaljeve dhe kupës së Kosovës në Hendboll (ora: 17:50;  Pallati i Rinisë, Prishtinë)

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.