presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për sot, 28 prill 2016

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për sot, 28 prill 2016Ju njoftojmë se sot (28 prill), në orën 11:00, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të presë në takim kryetarin e Aleancës Kosovare të Biznesit, Agim Shahinin. (Pamje dhe deklarata për media)Vendi: Kabineti i Presidentit

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.