presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Thaçi për datën 4 maj

Agjenda e Presidentit Thaçi për datën 4 maj

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi zhvillon takim me përfaqësuesit e BE-së të akredituar në Kosovë.
 
Ora: 10:00.
Takimi zhvillohet në Kuvendin e Kosovës, Salla 301.
 
Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.

***

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi mban fjalë me rastin e lansimit të fazës së dytë të programit kundër korrupsion nga UNDP, me mbështetje financiare nga SDC dhe DANIDA/Ministria e Punëve të Jashtme e Danimarkës
 
Vendi: Swiss Diamond
Ora: 17:00.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.