presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 24 qershor 2011

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga merr pjesë në ceremoninë e gradimit të kadetëve të Qendrës për Studime Universitare të FSK-së.Dita: E premte, 24 qershor Koha:  11:00Vendi: Kazerma e Komandës së Doktrinës dhe Stërvitjes në Ferizaj

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.