presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 6 korrik 2011

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga merr pjesë ne tryezën me temën  “ Hulumtimi dhe monitorimi i zbatimit të ligjit për barazi gjinore”, organizuar nga shoqata e juristëve “Norma”. Dita: E mërkure, 6 korrik 2011Koha:  11:00Vendi: “Sheshi 21”, Prishtinë

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.