presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 5 mars 2014

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 5 mars 2014 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga merr pjesë në ceremoninë e FSK-së për nder të Epopesë së UÇK-së. Dita: E mërkurë, 5 marsKoha: 11:00Vendi: Kazerma e FSK-së, “Adem Jashari” ***** Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga përcjell ndeshjen mes Kombëtares së Republikës së Kosovës dhe Kombëtares së Haitit. Dita: E mërkurë, 5 marsKoha: 15:00Vendi: Stadiumi Olimpik “Adem Jashari” në Mitrovicë

This site is registered on wpml.org as a development site.