presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 4 mars 2014

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 4 mars 2014 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim drejtuesit e Federatës së Futbollit të Kosovës dhe futbollistët e Kombëtares së Kosovës. Dita: E martë, 4 marsKoha: 10:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101

This site is registered on wpml.org as a development site.