presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 29 mars

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga dhe Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Christopher Dell, nënshkruajnë Marrëveshjen e parë gjithëpërfshirëse Bilaterale në mes të Qeverisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Republikës së Kosovës.Dita: E enjte, 29 marsKoha: 14:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101Nga ky takim mediat mund të marrin vetëm pamje. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.