presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 23 shkurt 2016

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 23 shkurt 2016 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret një delegacion të lartë nga agjencia qeveritare amerikane Korporata Sfidat e Mijëvjeçarit (MCC), të udhëhequr nga z. Kamran Khan, zëvendëspresident i MCC-së.Dita: E martë, 23 shkurtKoha: 17:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.Pas takimit, Presidentja Jahjaga dhe z. Kamran Khan japin deklarata për shtyp.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.