presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 30 mars 2016

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 30 mars 2016Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, mban një konferencë për media, së bashku me ekspertët ndërkombëtarë, anëtarë të komisionit ad-hoc për vlerësimin e procesit të demarkacionit ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Republikës së Malit të Zi.Dita: E mërkurë, 30 marsKoha: 17:30Vendi: Kabineti i Presidentes

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.