presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

ZYRA E PRESIDENTIT TË REPUBLIKËS SË KOSOVËS RISHPALL KONKURS PËR PLOTËSIMIN E VENDEVE TË LIRA TË PUNËS Drejtor i Departamentit të Informacionit dhe Komunikimi me Publikun Analist i lart i standardeve te Kontabilitetit Zyrtar për pasuri

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.