presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Videomesazhi i u.d Presidentes dr. Vjosa Osmani për fundvit për aleatët dhe miqtë tanë nderkombëtarë

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.