presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Video mesazhi i Presidentes Vjosa Osmani – Sadriu me rastin e lansimit të raportit ‘Një vend në Tryezë: Kontributet e grave dhe pritshmëritë nga proceset e paqendërtimit në Kosovë’ të publikuar nga Rrjeti i Grave të Kosovës dhe mbështetur nga UN Women

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.