presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

UDHËZIM ADMINISTRATIV (SZP) NR. 02/2017 PËR PËRDORIM TË TELEFONISË FIKSE DHE MOBILE NË PRESIDENCË

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.