presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

RREGULLORE (P) NR. 03/2016 PËR PROCEDURËN E DHËNIES SË AUTORIZIMEVE NGA PRESIDENTI PËR LIDHJEN E MARRËVESHJEVE NDËRKOMBËTARE SI DHE PËR PROCEDURËN E RATIFIKIMIT TË MARRËVESHJEVE NDËRKOMBËTARE NGA PRESIDENTI

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.