presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

UD i Presidentit të Kosovës, dr. Jakup Krasniqi u takua me kryetarin e LDK-së, dr. Fatmir Sejdiu

Ushtruesi i detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi, ka vazhduar edhe sot takimet dhe konsultat e nisura me liderët e partive politike të vendit

Pas takimeve me udhëheqës të disa subjekteve politike gjatë ditëve të kaluara, z.Krasniqi u takua sot me kryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), dr. Fatmir Sejdiu. Edhe në këtë takim u bisedua për situatën politike të krijuar në vend. Z. Krasniqi do të vazhdojë edhe ditët e ardhshme takimet me liderët e partive politike.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: SR

This site is registered on wpml.org as a development site.