presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

U.d. e Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani priti në takim ministrin e mbrojtjes Anton Qunin

U.d. e Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim ministrin e Mbrojtjes, Anton Qunin.

Në takim u diskutua gjendja aktuale në sferën e sigurisë dhe menaxhimit të pandemisë Covid-19.U.d. Presidentja Osmani ofroi mbështetjen e saj në avancimin e rolit të FSK-së në përputhje me legjislacionin në fuqi si dhe thellimin e bashkëpunimit me partnerin strategjik- NATO-n. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.