presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

PROJEKT AKTI NORMATIV NR. XX/2020 PËR KOMISIONIN PËR TË VËRTETËN DHE PAJTIMIN

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.