presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Pritja e Presidentes Vjosa Osmani dhe Kryeministrit Albin Kurti nga Presidenti i Republikës franceze, Emmanuel Macron, në pallatin Élysée në Paris

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.