presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani uron festën e Hanukës

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani në ditën e parë të Festivalit të Dritave, ua ka uruar festën Hanuka të gjithë atyre që janë duke festuar në Kosovë dhe anëkënd botës. 

“Me shpresë që kjo festë të ju sjellë paqe, gëzim dhe bekime për ju dhe familjet tuaja”, ka thënë Presidentja Osmani.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.