presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja në pritjen vjetore të korit diplomatik: Kosova është më e fortë me aleatët e saj

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani Sadriu, në pritjen vjetore të korit diplomatik, ka thënë se Kosova është më e fortë me aleatët e saj.

“Këtë javë, në pritjen vjetore para korit diplomatik, falënderova komunitetin ndërkombëtar për mbështetjen e vazhdueshme, si dhe për ndikimin pozitiv të cilin e ka partneriteti me aleatët tanë për shtetin dhe qytetarët tanë”, ka thënë Presidentja Osmani.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.