presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani takon Zëvendës Presidenten e Shteteve të Bashkuara, Kamala Harris

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani gjatë Samitit të Paqes për Ukrainën në Zvicër, ka takuar Zëvendës Presidenten e ShBA-ve, Kamala Harris.

Postimi i plotë i Presidentes:

Me Zëvendës Presidenten e Shteteve të Bashkuara, Kamala Harris.

I përcolla mirënjohjen e thellë të popullit të Kosovës për mbështetjen e palëkundur dhe miqësinë tonë të përjetshme!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.