presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani takoi Përfaqësuesen e Përhershme të Maltës dhe kryesuesen aktuale të KSKB-së, Vanessa Frazier

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me Përfaqësuesen e Përhershme të Maltës dhe kryesuesen aktuale të KSKB-së, Vanessa Frazier.

Postimi i plotë i Presidentes Osmani:

“Përpara takimit të KS të KB-së, u takova edhe me ambasadoren Vanessa Frazier, Përfaqësuese e Përhershme e Maltës në KB dhe Kryesuesja aktuale e KS të KB-së.

Diskutuam pritjet nga takimi, zhvillimet e fundit dhe rrugëtimin  e vazhdueshëm të Kosovës në demokraci, sundim të ligjit dhe të drejtat e njeriut.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.