presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani priti nxënësit e shkollës fillore “Dardania”

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani Sadriu në prag të festave të fundvitit ka pritur nxënësit e shkollës fillore “Dardania”.

Presidentja Osmani i uroi ata për festat e fundvitit, njëkohësisht uroi që të kenë shëndet dhe suksese të vazhdueshme. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.