presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani priti në takim Shefin e Zyrës së BE-së, z. Tomas Szunyog

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani priti sot në takim shefin e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, z. Tomas Szunyog.

Në takim u diskutua për zhvillimet e fundit në vend, duke përfshirë sigurinë, si dhe bashkëpunimin e institucioneve të Republikës së Kosovës dhe atyre të Bashkimit Evropian me qëllim të përmbushjes së objektivave të përbashkëta.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.