presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani për kremtën e Krishtlindjes qëndroi në familjen Laçi në Prizren

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani së bashku me bashkëshortin e saj, Prindon Sadriu, për kremtën e Krishtlindjes, qëndruan në familjen Laçi në Prizren.

Postimi i plotë i Presidentes Osmani:

Sikurse çdo vit, kremtën e Krishtlindjes e kaluam në mesin e familjeve të Kosovës, për të ndarë gëzimin e festave. Kësaj rradhe, bashkë me Prindonin, qëndruam në familjen Laçi në Prizren. Aty ku mikëpritja, tradita e filigranit dhe bashkimi i familjes me pjesën nga mërgata i japin sharm atmosferës festive.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.