presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani mori pjesë në pritjen e organizuar me rastin e Krishtlindjes në Katedralen “Shën Nënë Tereza”

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani mori pjesë në pritjen e organizuar me rastin e Krishtlindjes në Katedralen “Shën Nënë Tereza”, në Prishtinë.

Presidentja Osmani uroi Ipeshkvin imzot Dodë Gjergji si dhe të gjithë besimtarët e krishterë.

Presidentja Osmani ka thënë se dashuria, mirëkuptimi e përkrahja ndaj njëri-tjetrit qofshin parime udhërrëfyese në këtë kohë festash e çdo ditë tjetër.

 

 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.