presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani ka uruar presidentin e sapozgjedhur të Brazilit, Luiz Inácio Lula da Silva

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar presidentin e sapozgjedhur të Brazilit, Luiz Inácio Lula da Silva.

“Urime Presidentit të zgjedhur Luiz Inácio Lula da Silva për zgjedhjen tuaj dhe për popullin brazilian për përfundimin e këtij procesi të rëndësishëm demokratik!””

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.