presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani ka takuar vullnetarët në kuadër të projektit të OJQ TOKA

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka takuar sot vullnetarët në kuadër të projektit të OJQ TOKA.

Presidentja Osmani ka thënë se e admiron përkushtimin, botëkuptimin, dhe angazhimin e këtyre vullnetarëve. 

“Puna e tyre ka ndryshuar shumë jetë për të mirë”, ka thënë Presidentja. 

Në vijim gjeni të plotë postimin e Presidentes Osmani: 

Takim shumë i vlefshëm sot me super vullnetarët në kuadër të projektit të OJQ TOKA. E admiroj përkushtimin, botëkuptimin, dhe angazhimin e këtyre vullnetarëve. Puna e tyre ka ndryshuar shumë jetë për të mirë. Mbase vullnetarizmi është sinonim i punës për të cilën nuk aplikohet kompenzimi financiar, por kompenzimi për këtë punë vjen përherë në trajta e mënyra që shpesh as nuk i kemi menduar apo ëndërruar. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.