presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja: Një gur kristali për mikun e madh të Kosovës Tony Blair, për të vazhduar traditën e Presidentit Historik Dr. Ibrahim Rugova

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dhuruar një gur kristali mikut të madh të Kosovës Tony Blair.

Postimi i plotë i Presidentes:

Një gur kristali për mikun e madh të Kosovës Tony Blair, për të vazhduar traditën e Presidentit Historik Dr. Ibrahim Rugova.

Faleminderit familjes Rugova për përzgjedhjen dhe dhurimin e gurit!

#25VjetLiri

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.