presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Deklarata e përbashkët për media e Presidentes Vjosa Osmani dhe ish-Kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar, Sir Tony Blair

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.