presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga vuri kurora lulesh para shtatores së Heroit të Kosovës, Zahir Pajaziti

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga bëri homazhe dhe vuri kurora lulesh para shtatores së Heroit të Kosovës, Zahir Pajaziti në Prishtinë, i cili ra 18 vjet më parë, më 31 janar 1997, në Pestovë të Vushtrrisë, së bashku më Heronjtë e Kosovës, Hakif Zejnullahu e Edmond Hoxha.

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga bëri homazhe dhe vuri kurora lulesh para shtatores së Heroit të Kosovës, Zahir Pajaziti në Prishtinë, i cili ra 18 vjet më parë, më 31 janar 1997, në Pestovë të Vushtrrisë, së bashku më Heronjtë e Kosovës, Hakif Zejnullahu e Edmond Hoxha.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.