presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga takohet me Presidentin Josipoviq

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga u prit sot në takim nga Presidenti i Republikës së Kroacisë, Ivo Josipoviq, me ftesë të të cilit po qëndron në vizitë zyrtare në Kroaci.

Presidentja Jahjaga, në vizitën zyrtare në Kroaci është e shoqëruar nga zëvendëskryeministri Hajredin Kuqi, ministrja e integrimeve evropiane Vlora Citaku dhe ministri i zhvillimit ekonomik, Besim Beqaj.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.