presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga së bashku me Princin e Wales-it dhe Dukeshën e Cornwall-it bën homazhe pranë Memorialit për të pagjeturit

Presidentja e Republikës së Kosovë, zonja Atifete Jahjaga, së bashku me Lartmadhërinë e Tyre, Princin e Wales dhe Dukeshën e Cornwall dhe me Kryetarin e Komisionit Qeveritar për Personat e Pagjetur, Prenk Gjetaj kanë bërë homazhe dhe kanë vendosur lule te Memoriali për të Pagjeturit në hyrje të Kuvendit të Kosovës.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.