presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga priti nxënësit e gjimnazit “Xhevdet Doda” në Prishtinë

Presidentja e Republikës së Kosovës zonja Atifete Jahjaga priti në zyrën e saj nxënësit e gjimnazit “Xhevdet Doda” në Prishtinë, të cilët janë pjesë e projektit “Fuqizimi përmes Lidershipit” të KUSA-së, që ka si qëllim fuqizimin e lidershipit ndër të rinjtë dhe eliminimin e stereotipeve gjinore.

Presidentja e Republikës së Kosovës zonja Atifete Jahjaga priti në zyrën e saj nxënësit e gjimnazit “Xhevdet Doda” në Prishtinë, të cilët janë pjesë e projektit “Fuqizimi përmes Lidershipit” të KUSA-së, që ka si qëllim fuqizimin e lidershipit ndër të rinjtë dhe eliminimin e stereotipeve gjinore.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.