presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga priti ministrin për Kthim dhe Komunitete, Dalibor Jevtiq

Në kuadër të takimeve të zhvilluara sot me përfaqësues të partive politike, Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti në takim ministrin për Kthim dhe Komunitete, Dalibor Jevtiq, me te cilin bisedoi për zhvillimet aktuale ne vend.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.