presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga priti futbollistin Shkodran Mustafi

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga priti sot futbollistin shqiptar Shkodran Mustafi, i cili u shpall kampion bote me përfaqësuesen e Gjermanisë në futboll, në kampionatin botëror të mbajtur në Brazil. Presidentja Jahjaga e përgëzoi z.Mustafi për të arriturat e tij dhe i uroi suksese në të ardhmen.

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga priti sot futbollistin shqiptar Shkodran Mustafi, i cili u shpall kampion bote me përfaqësuesen e Gjermanisë në futboll, në kampionatin botëror të mbajtur në Brazil. Presidentja Jahjaga e përgëzoi z.Mustafi për të arriturat e tij dhe i uroi suksese në të ardhmen.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.