presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga priti ambasadorët e rinj

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti sot në takim ambasadorët e rinj.

Ambasadorët e rinj e njoftuan Presidenten Jahjaga me punën dhe aktivitetet e tyre.Presidentja Jahjaga i përgëzoi ata për punën e bërë dhe u ofroi përkrahjen e vazhdueshme të saj dhe të institucioneve të vendit. Presidentja Jahjaga diskutoi me ambasadorët e rinj për një varg çështjesh me rëndësi për punën e tyre dhe perspektivën e vendit, që po kalon nëpër procese shumë të rëndësishme.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.