presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga priti Ambasadoren Melanne Verveer

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti sot në një takim Ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për çështjet globale dhe të gruas, zonjën Melanne Verveer, e cila po merr pjesë në Samitin Ndërkombëtar të Gruas, që po i zhvillon punimet në Prishtinë.

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti sot në një takim Ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për çështjet globale dhe të gruas, zonjën Melanne Verveer, e cila po merr pjesë në Samitin Ndërkombëtar të Gruas, që po i zhvillon punimet në Prishtinë.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.