presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga mori pjesë në meshën solemne të Pashkëve

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga mori pjesë sot në meshën solemne të Pashkëve në katedralen “Zoja Ndihmëtare” në Prizren. Po kështu, sot Presidentja Jahjaga vizitoi edhe Bashkësinë e Popullit të Zotit në Prishtinë dhe ua uroi Festën e Pashkëve.

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga mori pjesë sot në meshën solemne të Pashkëve në katedralen “Zoja Ndihmëtare” në Prizren. Po kështu, sot Presidentja Jahjaga vizitoi edhe Bashkësinë e Popullit të Zotit në Prishtinë dhe ua uroi Festën e Pashkëve. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.