presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga ka dhënë dorëheqje nga pozita e zëvendësdrejtoreshës së Përgjithshme të Policisë së Kosovës

Më 7 prill 2011, pasi u votua nga deputetët e Kuvendit të Kosovës dhe u zgjodh Presidente e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga dha dorëheqje nga pozita e zëvendësdrejtoreshës së Përgjithshme për operativë në Policinë e Kosovës.

Më 7 prill 2011, pasi u votua nga deputetët e Kuvendit të Kosovës dhe u zgjodh Presidente e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga dha dorëheqje nga pozita e zëvendësdrejtoreshës së Përgjithshme për operativë në Policinë e Kosovës.

This site is registered on wpml.org as a development site.