presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga dhe Kryeministri Mustafa pranuan dorëheqjen e drejtorit të AKI-së

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga dhe Kryeministri, zotëri Isa Mustafa, sot pranuan dorëheqjen e drejtorit të Agjencisë së Inteligjencës së Kosovës, zotëri Bashkim Smakajt.

Presidentja Jahjaga dhe kryeministri Mustafa vlerësuan punën gjashtëvjeçare të zotëri Smakajt në themelimin dhe ndërtimin e AKI-së dhe falënderuan drejtorin e deritashëm për përkushtimin e tij në mbrojtjen e sigurisë kombëtare të Republikës së Kosovës. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.