presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga bëri homazhe dhe mori pjesë në akademinë përkujtimore për heronjtë e Kosovës, Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu e Edmond Hoxha

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, në 17-vjetorin e rënies së heronjve të Kosovës Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu e Edmond Hoxha, bëri homazhe dhe vendosi kurora lulesh para shtatores së heroit të Kosovës, Zahir Pajaziti.

Gjithashtu, Presidentja Jahjaga mori pjesë edhe në akademinë përkujtimore organizuar në përkujtim të këtyre tre heronjve të Kosovës.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.