presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja: Distria është fytyra e shtetit tonë, ajo është nderi dhe krenaria

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani – Sadriu, ka uruar Distria Krasniqin për fitoren e medaljes së artë në Grand Prix të Portugalisë.

Presidentja Osmani ka thënë se Distria është fytyra e shtetit tonë, ajo është nderi dhe krenaria!

“I lumtë që me sukseset e saj prej kohësh është bërë ikona e Kosovës së sotme!”, ka thënë Presidentja Osmani. 

Në vijim gjeni të plotë postimin e Presidentes Osmani: 

Disi jonë fitoi medaljen e artë në Grand Prix të Portugalisë.

Krenare që sportistët tanë vazhdimisht po demonstrojnë formë fantastike në gara ndërkombëtare, duke e nderuar veten dhe shtetin.

Distria është fytyra e shtetit tonë, ajo është nderi dhe krenaria!

I lumtë që me sukseset e saj prej kohësh është bërë ikona e Kosovës së sotme!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.