presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja: Camp Bondsteel është mishërim i vërtetë i miqësisë së përjetshme midis Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani së bashku me bashkëshortin e saj Prindon Sadriu, kanë marrë pjesë në shënimin e 25 vjetorit të Kampit Bondsteel.

Postimi i plotë i Presidentes:

25 vite shërbim dhe mbështetje e palëkundur e Ushtrisë Amerikane!

Camp Bondsteel është mishërim i vërtetë i miqësisë së përjetshme midis Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara.

Në këtë 25 vjetor të çlirimit dhe çdo ditë tjetër: FALEMINDERIT!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.