presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Atifete Jahjaga priti përfaqësuesit e Grupit 6 +

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti përfaqësuesit e Grupit 6 + me të cilët bisedoi për zhvillimet aktuale politike në vend dhe mundësitë e daljes nga situata e krijuar.

Në takim morën pjesë: Mahir Yağcılar nga KDTP, Rasim Demiri nga VAKAT, Danush Ademi nga PDAK dhe Jolgji Shala nga KNRP.Ky takim zhvilluar në kuadër të nismës për tejkalimin e gjendjes së krijuar në vend. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.