presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Atifete Jahjaga po merr pjesë në shënimin e 25-vjetorit të rënies së komunizmit në Shqipëri

Presidentja e Republikës së Kosovës, znj. Atifete Jahjaga po qëndron sot në Tiranë në shënimin e 25-vjetorit të rënies së komunizmit, me ftesë të Presidentit të Republikës së Shqipërisë, z. Bujar Nishani.

Presidentja Jahjaga mori pjesë edhe në Konferencën Ndërkombëtare “Shqipëria dhe Evropa, 25 vite nga rënia e komunizmit” ku morën pjesë udhëheqës politik dhe figura ndërkombëtare të kohës.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.