presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidenti Sejdiu priti një delegacion të Federatës së Atletikës të Kosovës

Presidenti Sejdiu priti një delegacion të Federatës të Atletikës së Kosovës të prirë nga z. Halil Sylejmani, kryetar i federatës.

Gjatë këtij takimi, ata e informuan Presidentin Sejdiu me përgatitjet që po bëhen për organizimin e gjysmëmaratonës “Prishtina 2010’, e cila do të mbahet për të dhjetën herë dhe do të ketë karakter ndërkombëtar.Kjo garë do të mbahet në muajin  maj dhe organizohet nën patronazhin e Presidentit të Republikës, dr. Fatmir Sejdiu.

This site is registered on wpml.org as a development site.