presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidenti Sejdiu nesër udhëton për në Turqi

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu, do të udhëtojë nesër për në Stamboll të Turqisë, ku do të marrë pjesë në Forumin Ekonomik

Euro-Aziatik, në të cilin do të ketë një  fjalim. Po ashtu, gjatë qëndrimit të tij disaditësh në Turqi, Presidenti Sejdiu do të takohet me presidentë shtetesh dhe me ministra të vendeve të ndryshme pjesëmarrëse në këtë forum.

This site is registered on wpml.org as a development site.